Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
119.20 €

Madhësia

50ML 055
100ML 055
30ML 055

Sasia

Apliko

Aroma e saj është e lumtur, e shijshme, xixëlluese, thjesht e parezistueshme si një mjedër e pjekur në natyralitetin e saj të përsosur dhe më elegant kur kombinohet me nota neroli.

Brand ARMANI
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum