Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
45.20 €

Madhësia

30ML 055
75ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Obsessed for Him është një imitim i mashkullor. Një qasje moderne me ndikime orientale. Gjethe të freskëta pishe dhe gërshetim të ngrohtë qelibar me vanilje të zezë të pasur addictive. Një aromë përçarëse që sfidon traditën.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum