Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
108.10 €

Madhësia

40ML 055
75ML 055
125ML 055

Sasia

Apliko

Me Acqua Di Giò Absolu, Giorgio Armani vazhdon të festojë marrëdhëniet midis njeriut dhe natyrës. Elegant dhe i rafinuar, Absolu frymëzohet nga bashkimi midis ujit të freskët dhe drurit të ngrohtë -frymëzuar nga freskia dhe ngrohtësia e Detit MesdheAbsolu hapet me notën e saj portreti ujor, të lagur me grejpfrut të gazuar. Aroma shpaloset në një zemër aromatike të patchouli, e plotësuar me dru të ngrohtë dhe qelibarë në bazë, për të lëshuar një lloj të ri freskie detare

Brand ARMANI
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum