Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
69.90 € 107.50 €

Madhësia

100 ML
40 ML
60 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Mashkulli i Roberto Cavalli meritonte një aromë në sinkronizim me perspektivën e tij unike, një lajtmotiv në mënyrën e tij të jetës. Një aromë ekskluzive aromatike me dru oriental, një kombinim i përbërësve të çmuar që krijojnë një harmoni të përsosur midis sofistikimit të përjetshëm italian dhe guximit të guximshëm. Roberto Cavalli Uomo, aromë për njeriun që po kompozon jetën e tij

Brand ROBERTO CAVALLI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-001537
Forum