Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
13.10 €

Ngjyra

NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Qumështi Mbrojtës Ultra-Hidratues i Garnier Ambre Solaire SPF30 ofron 30 herë mbrojtje natyrale të lëkurës kundër djegies së diellit dhe është ideal nëse lëkura juaj është e bardhë ose nuk është ekspozuar në diell.

Brand GARNIER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-015464
Forum