Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
41.30 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Kjo kremë freskuese xhel për sytë është e mbushur me ekstrakte të trangujve dhe gjithë fuqinë e kompleksit super antioksidant të DayWear për të ndihmuar që sytë të duken të freskët. Shkëlqen, dhe minimizon rrathët e dukshem të errët dhe linjat e imëta, duke i lënë sytë të ndjehen të zbutur dhe duke kërkuar të rinovohen. Kjo formulë ofron hidratim 24-orësh dhe lagështi intensive dhe ftohëse për të rigjallëruar menjëherë sytë.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum