Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
79.60 €

Madhësia

100ML 350 BISQUE
60ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Y Eau de Toilette përfaqëson një ekuilibër midis freskisë dhe forcës. Si një bluzë e bardhë e freskët, shënimet e bergamotit, sherebelës dhe xhenxhefilit ofrojnë një freski të mprehtë të lëngët për të tejkaluar të gjitha pritjet. Një krijim autentik dhe i guximshëm, Y është ripërcaktimi mashkullor.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum