Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
62.90 €

Madhësia

200ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Sì Eau de Parfum është një shpërblim për feminitetin modern, një kombinim i papërmbajtshëm i hirit, forcës dhe shpirtit të pavarur.Një parfum joalkoolik modern i rikrijuar, Sì hapet me nektarin e kaltërosh të thellë që butë i kthehet floraleve të pasura me ajër.Një bazë prej druri bjonde të butë shton butësi ndërsa shtron aromën për një shteg të zgjatur dhe të veçantë.

Brand ARMANI
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-001575
Forum