Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
6.80 €

Ngjyra

SABLE

Sasia

Apliko

Një pompë e ripërdorshme që shpërndan sasinë e përsosur të grimit.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-016770
Forum