Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
33.90 €

Madhësia

75ML

Sasia

Apliko

Një deodorant efektiv dhe jetëgjatë që ju mban të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës. Një aromë e fortë me nota limoni, sherebele dhe shafrani; gjallëruese, ngritëse dhe krejtësisht Fraiche.

Brand VERSACE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-001728
Forum