Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
64.90 €

Madhësia

50 ML
100 ML 055

Sasia

Apliko

Stronger With You Freeze, një aromë e freskët, rrezatuese dhe e pastër për burrat nga Emporio Armani, kap energjinë joshëse të njeriut që jeton në të tashmen me një freski të veçantë, elegante. Urbane, dinamike dhe bashkëkohore

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum