Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
22.40 €

keyword.

150 ML 055

Sasia

Apliko

Locioni ynë trajtues ultra-freskues dhe pa vaj është formuluar me Kafeinë energjizuese nga Fasulet e Kafes dhe Panax Ginseng plus Shegën e pasur me lëndë ushqyese. Ndihmon për të optimizuar energjinë e qelizave për t'ju mbajtur të gjallë, më gjatë. Thjesht një spritz shpejt hidraton dhe shpejt rikthen shkëlqimin. Grimi mbetet i paprekur! Duke e bërë atë marrjen e përsosur për lëkurën gjatë gjithë ditës. Plus, lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar.ORIGINS GINZING TREATMENT LOTION MISTA-021195

Brand ORIGINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum