Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
6.60 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Formula përmban micela që kapin papastërtitë si një magnet dhe i largojnë atoËshtë i pasuruar me ujë trëndafili, i cili ka veti hidratuese, antibakteriale, rigjeneruese dhe rinovuese.

Brand GARNIER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-021375
Forum