Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
84.00 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
60 ML 02 IVORY
40 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Yves Saint Laurent Beauté e ka përkufizuar aromën e re L'Homme, Le Parfum si aromën më të sofistikuar të joshjeve të aromave të burrave YSL .Mjaft një porosi e gjatë, e cila i referohet shumë aspekteve të njeriut të shekullit 21 që brendi synon të nxjerrë në pah me këtë gamë nuhatëse.Aromë hapet me shënime të ozonit dhe zierjes së limonit primofor, pastaj vendos në një zemër barbarozë me prekje të gjetheve të nenexhikut dhe vjollcës, përpara se të zbulojë një bazë sensuale të drurit të kedrit, vetiverit, ambroksanit dhe kashmirit.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum