Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
55.50 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Një nxitje e menjëhershme e lagështisë. Formula e ujit-xhel është ultra e lehtë, por intensivisht hidraton për të rritur rezervat e lagështisë së lëkurës për 72 orë të plota. Teknologjia inovative e lëngjeve-sferike kombinon përbërës që lidhin ujin me antioksidantë të kapsuluar për të ndihmuar në thyerjen e ciklit të thatësisë dhe stresit mjedisor që mund të plakë pamjen e lëkurës. Thith menjëherë, duke e lënë lëkurën të zbutur, të rehatshme, të freskët.

Brand CLINIQUE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum