Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
54.90 € 81.20 €

Madhësia

50 ML

Sasia

Apliko

Një burrëri e rafinuar zbulohet në BOSS BOTTLED Eau de Parfum.Kjo aromë e forcave të kundërta kombinon freskinë e notave të mollës dhe bergamotit me kardamomin që krijon shumë varësi dhe elegancën e errët të vetiverit.

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum