Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
17.00 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Forma e sheshtë e krijuar për të fshehur në mënyrë të përsosur qarqet e errëta, skuqjen dhe papërsosmëritë.Fijet fleksibël lejojnë shtresimin dhe përzierjen e lehtë.Furça kozmetike e bërë nga fibra sintetike të përparuara të përshtatshme për tekstura dhe produkte të reja.Testuar hipoalergjik dhe dermatologjikisht.

Brand SELLMA
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum