Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
103.80 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Lumturia është më shumë sesa një ndjenjë që rrezaton rreth e rrotull si dielli në një ditë të ngrohtë vere. Parfumi La vie est belle Soleil Cristal kap thelbin e një dite me diell të verës - e ngrohtë, por e freskët, e bërë për ata që jetojnë për t'u zhytur në diell.I mbështjellë brenda një shishe të ylbertë, parfumi La vie est belle Soleil Cristal shkëlqen si një rreze dielli, duke shpërthyer me lule të freskëta të bardha që rrezatojnë me nota aromatike të mandarinës së gazuar dhe një zemre të ngrohtë dhe të ndritshme të akordeve të ylang-ylang, vaniljes dhe kokosit.

Brand LANCOME
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum