Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
79.00 €

Madhësia

50 ML
90 ML

Sasia

Apliko

Kjo aromë e guximshme për burra shpërthen me erëza të zeza, një notë të sipërme limoni dhe nota të buta druri në bazë. Zemra aromatike e kësaj kolonje sensuale përzihet akordin e rrëshirës së gjelbër dhe sherebelën e njomë për të krijuar një drunjëzim të thellë nën piper të zi, karafil dhe arrëmyshk.

Brand VIKTOR&ROLF
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum