Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
60.00 €

Madhësia

105ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Një aromë mashkullore provokuese me dru hapet me nota të freskëta frutash të limonit, mollës dhe rrushit të zi që çon në zemrën e saj të pasur me lule trëndafili dhe jasemini të aromatizuar me thupër për të shtuar një nuancë lëkure të tymosur. Baza përfshin vanilje, qelibar, myshk dhe patchouli.

Brand AMARF
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum