Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
106.70 €

keyword.

50 ML SABLE

Sasia

Apliko

Biotherm Blue Therapy Revitalize Cream-in-Oil është një krem ??ushqyes ditor i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e ndjeshme. Ky krem ??dite është i përshtatshëm për gratë që duan të reduktojnë shenjat e dukshme të plakjes në lëkurën e tyre dhe të rivendosin shkëlqimin.

Brand BIOTHERM
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-026050
Forum