Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
58.40 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Hidratues ikonik xhel, tani në një formulë edhe më të fuqishme dhe të pastër. Xheli Aquasource Hyalu Plump mbush menjëherë lëkurën me 48 orë lagështi shumë të thellë për të luftuar agresionet e përditshme për lëkurë të rimbushur dukshëm, të rimbushur dhe me shkëlqim.

Brand BIOTHERM
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-026067
Forum