Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
27.70 €

keyword.

02

Sasia

Apliko

Ky laps xhel që aplikohet lehtë rrëshqet pa probleme, pa u kapërcyer, tërhequr ose zvarritur kurrë. Vendoset në sekonda për t'u bërë i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga njollat. Laps me qëndrueshmëri të gjatë dhe me ndikim të lartë që rrëshqet pa mundim. Lapsi me dy skaje ka njollosje në njërin skaj, ngjyrë në anën tjetër. Maja Smudger shton shkathtësi për zbutjen dhe tymosjen e linjës. Vendosje e lehtë plus gjatë. I reziston lagështirës, djersës dhe transferimit. Mprehet lehtë me mprehësin e lapsave Estée Lauder. I papërshkueshëm nga uji.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 02
Fytyra N/A
Group Id A-027057
Forum