Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
88.80 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Hidratuesi luksoz kundër plakjes së natës forcon, tonifikon dhe përmirëson dukshëm elasticitetin e lëkurës me fuqinë luftarake kundër rrudhave të silicës së hidratuar të ekstraktit të gurit të hënës. Në vetëm 2 javë, lëkura duket dukshëm e rigjeneruar, më e fortë, më e shtrënguar.* Ky krem nate kundër plakjes është formuluar me Kompleksin Anti-Ndotje të Clarins për të ndihmuar në luftimin e efekteve të ndotjes dhe radikaleve të lira.

Brand CLARINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-027947
Forum