Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
129.30 €

Madhësia

50 ML
100 ML

Sasia

Apliko

Notat kryesore janë fiku, rrush pa fara e zezë dhe lule portokalli; notat e mesme janë lule portokalli dhe jasemini; notat bazë janë Iris, Patchouli dhe Gourmand Accord. Një interpretim i ri intensiv dhe tërheqës i La Vie Est Belle i mishëruar nga ikonën tonë Iris Pallida, 10 herë më e përqendruar, duke shpërndarë një zemër të parezistueshme lulesh.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029562
Forum