Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
57.00 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Biotherm Homme zhvillon hidratuesin me detyrë të dyfishtë + energjizuesin e lëkurës për të luftuar shenjat e theksuara të lodhjes.Rimbushja totale zgjon dukshëm lëkurën dhe jep një efekt 4 orë gjumë shtesë .Lëkura juaj po kërkon energji, gjatë gjithë ditës.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-002998
Forum