Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
46.20 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Zgjuesi i parë i syve flash Biotherm u jep syve tuaj një pamje plotësisht të ringjallur. Formuluar me të gjithë agjentët hidratues të Aquasource dhe pasuruar me një kombinim specifik të ftohjes, de-fryrjes, ndriçimit dhe kompleksit të paqartë, Aquasource Eye Revitalizer ofron një efekt ftohjeje të menjëhershme dhe një ndjesi e freskët e syve.Qarqet e errëta zvogëlohen, linjat e dehidratimit zbuten, kontura e syve hidratohet vazhdimisht.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-003005
Forum