Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
53.00 €

Madhësia

100ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Ngazëllyese për trupin dhe shpirtin që parfumon, tonifikon dhe gjallëron. Esencat natyrore të frutave agrume (portokalli i ëmbël, grejpfrut rozë, fletë agrumesh dhe lule portokalli) përzihen për të krijuar një aromë të freskët, të gjallë dhe delikate delikate.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum