Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
92.40 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Trajtimi i parë ushqyes-rikuperues i thellë me Pro-xylane ™: Riaktivizon funksionet vitale të lëkurës së pjekur. FORCON!BIOTHERM HOMME krijon FORCE SUPREME; trajtim i thellë kundër plakjes për lëkurën e pjekur.Nëntë vjet kërkime për një kombinim unik të natyrës dhe shkencës: ekstrakt i pastër termik i planktonit, ekstrakt i sythit të kedrit dhe Pro-Xylane ™, një molekulë e fuqishme anti-plakje.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-003039
Forum