Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
36.40 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Ky rroller vazhdon nën sytë për të freskuar pasi butësisht rrotullon qeskat e fryra dhe pamjen e lodhur. Përbërësit e tij, duke përfshirë kafeinën gjallëruese, antioksidantët e fuqishëm dhe botanikët qetësues, punojnë menjëherë dhe me kalimin e kohës për të ndriçuar zonën e syve. E thjeshtë për tu marrë kudo, ajo siguron një trajtim freskues në vend ose mund të shtrihet mbi ose nën përbërje tjetër.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum