Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
130.00 €

Madhësia

75 ML

Sasia

Apliko

Burberry Her Elixir De Parfum është një aromë e guximshme dhe sensuale për të gjitha gratë me shpirt të lirë. Duke simbolizuar aventurën sensuale, kjo esencë aromatike ju mirëpret me nota të ëmbla intensive të luleshtrydhes dhe manaferrës. Guxoni të eksploroni të panjohurën me aromën elegante të jaseminit që do t'ju inkurajojë dhe do t'ju zgjojë dëshirën për të zbuluar sekretet e fshehura. Me akordet e qëndrueshme të vaniljes së shijshme, qelibarit të ngrohtë dhe aromës ekskluzive të drurit të sandalit, kjo aromë e varur do të bëhet aksesori juaj i preferuar që nuk do të dëshironi të hiqni dorë.

Brand BURBERRY
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032029
Forum