Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
83.20 €

Madhësia

50 ML
100 ML

Sasia

Apliko

Azzaro The Most Wanted Eau de Toilette ju çon në një udhëtim magjepsës plot freski dhe joshje. Notat vibrante të bergamotit jeshil mesdhetar hapin përvojën me një ndjesi freskuese, e ndjekur nga notat e ngrohta të livandës nga Provence, duke shtuar një ndjenjë të pagabueshme sensualiteti. E gjithë është e rrumbullakosur me një akorde të pasur liker myshku me dru, që lë një përshtypje të qëndrueshme. Ky kombinim unik rezulton në një përvojë të paharrueshme aromatike që e mbështjell përdoruesin me vetëbesim dhe karizëm.

Brand AZZARO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032400
Forum