Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
32.60 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Kujdesi kundër plakjes nga dielli. Mbrojtje me performancë të lartë kundër fotoplakjesNjë krem hidratues për fytyrën me SPF 30 me një teksturë të hollë e të shkrirë që ofron një ndjesi të thatë me një fund mat dhe është rezistent ndaj ujit. Ky krem për fytyrën me mbrojtje të lartë, kundër rrudhave dhe njollave të errëta kujdeset për lëkurën tuaj. Dhe për shkak se ne jemi të përkushtuar të zhvillojmë produkte efektive për kujdesin e lëkurës që janë të përshtatshme për të gjithë, formula e tij është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Brand CLARINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032657
Forum