Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
64.40 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Tone romantike roze. Kjo paletë e rimeleve me lule me gjashtë nuanca ka ngjyra të pigmentuara për një pamje ideale. Kjo buqetë e freskët me rozë të butë, bezhë dhe kafe ka një teksturë të lehtë, të lëmuar si të mëndafshtë në një sërë përfundimesh mat, vezulluese, shkëlqyese dhe metalike. Rimelimi i pigmentuar është formuluar me deri në 25% më shumë pigment në krahasim me paletat e mëparshme të rimeleve MAC.

Brand MAC
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032943
Forum