Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
45.50 €

Ngjyra

BEIGE
HONEY
NEUTRAL

Sasia

Apliko

Merrni një pudër dhe bazë të kombinuar në një kompakt portativ. Pluhuri me veshje të gjatë dhe me mbulim të plotë funksionon si një përpunues i tepërt i themelit ose si bazë pluhuri.

Brand CLINIQUE
Ngjyra BEIGE
Fytyra N/A
Group Id A-003514
Forum