Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
56.07 € 80.10 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Kjo krem e lehtë e natës ndihmon në pastrimin e lëkurës nga efektet e dukshme që grumbullohen gjatë ditës - rafinimi dhe zvogëlimi i pamjes së poreve. Mbron kundër shenjave të dukshme të plakjes së parakohshme dhe zvogëlon pamjen e tyre me fuqi efektive antioksiduese. Formula hidratuese me intensitet përmban fuqinë e kompleksit super antioksidant të DayWear, përfshirë acidin alfa-lipoik, kinetinën, vitaminat C dhe E, koenzimën q10, dhe idebenonin.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum