Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
154.60 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Një serum i fuqishëm kundër rrudhave që ndihmon në zvogëlimin e pamjes së linjave dhe rrudhave. Estee Lauder’s Perfectionist CP+R Wrinkle Lifting/Firming Serum përdorë teknologjinë CPR-75 për të ndihmuar në mënyrë të konsiderueshme në zvogëlimin e shfaqjes së linjave dhe rrudhave. Lëkura ndihet më e butë, duket më e freskët, më e re dhe më e përsosur me kalimin e kohës.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum