Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.90 € 59.00 €

Madhësia

100ML 055
200ML SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një aromë ikonike për kohët moderne. E guximshme dhe e pastër, megjithatë poshtë tokës dhe universale. Një aromë për të gjithë. Qaj i freskët i gjelbër bashkohet me trëndafilin dhe vjollcën, duke arritur kulmin në një fund të myshkut dhe qelibarit

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-000539
Forum