Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
24.90 € 41.00 €

Madhësia

50ML 055

Sasia

Apliko

Sensual Unisex Eau De Toilette Spray CK Be është krijuar direkt për ëndërrimtarët individualistë që duan të mbyllin sytë dhe në vend të kësaj hapin plotësisht zemrat e tyre.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum