Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
68.40 €

Madhësia

50ML 055

Sasia

Apliko

Eternity Intense for Men Eau de Toilette është një interpretim i ri i aromës legjendare të Eternity. Bergamot (portokall me ngjyre te verdhe) dhevetvetiu krijojnë një aromë të pasur dhe harmonike, ndërsa një kthesë e papritur e grejpfrut shton një ndikim të ndritshëm.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum