Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
40.53 € 57.90 €

Madhësia

100ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

CK IN2U për Burrat është një oriental i ndritshëm, me dru. vershellon i guximshëm është në kontrast me muskulin e ftohtë për të krijuar një udhëtim të lezetshëm. Një këndvështrim i freskët mbi spontanitetin, ku lidhjet më të mira bëhen pa frenim.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum