Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 1
24.90 € 44.00 €

Madhësia

50ML

Sasia

Apliko

Parfumi Ck In 2U nga Calvin Klein, në trend dhe duke shpërthyer me apel joshës të freskët, Ck In 2U për femrat është aroma e parë e Calvin Klein specifike për gjininë femërore. Shënimet kryesore të grejpfrutit rozë dhe bergamoti hapin aromën. Shënimet në mes të orhideve me sheqer të pazakonshme dhe kaktusit japin rrugë për të ngrohur, shënimet bazë të ngrohta të qelibarit, kedrit të kuq dhe vaniljes klasike.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-000554
Forum