Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
47.30 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Sytë tërheqës, janë thjesht Grandiozë. Qasja në secilin qerpikë, mbulim të përsosur nga rrënja në majë. Qerpikë me pamje të dukshme. Qerpikë të fortë, pamje tërheqëse.

Brand LANCOME
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-006630
Forum