Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
124.00 €

keyword.

50 ML 140 PORCELAIN

Sasia

Apliko

Rénergie Crème rizbulon elasticitetin, forcën dhe qëndrueshmërinë rinore të lëkurës tuaj.Ky trajtim me efekt të dyfishtë kundër rrudhave dhe forcave të lëkurës forcon ndjenjën e lëkurës përreth fytyrës dhe qafës, duke e lënë atë të ndjehet më e fortë dhe zvogëlon shfaqjen e linjave dhe rrudhave të imëta.

Brand LANCOME
Ngjyra 140 PORCELAIN
Fytyra N/A
Group Id A-006830
Forum