Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
43.10 €

keyword.

200 ML
400 ML

Sasia

Apliko

Përfundoni ritualin tuaj të pastrimit me tonifikuesin e fytyrës së Lancôme pa alkool, Tonique Douceur.Ky locion për lëkurën normale në kombinim është pasuruar me ekstrakte bimore dhe butësisht ton dhe përmirëson strukturën e lëkurës, duke hequr çdo papastërti të mbetur.E lë lëkurën gati për rutinën tuaj të përditshme të bukurisë.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-006897
Forum