Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
150.00 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Me Carnosine DP e kombinuar me multivitaminën B, C, E dhe P, një shtesë ushqyese e fuqishme, Benefiance NutriPerfect forcon intensivisht lëkurën. Rivendos densitetin e lëkurës dhe qëndrueshmërinë për konturet e fytyrës me pamje më të re dhe rinovon intensivisht gjallërinë e lëkurës gjatë kohës që flini, plus është aromatike me një aromë qetësuese për të promovuar relaksim.

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-007739
Forum