Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
59.90 € 116.30 €

Madhësia

50ML SAND 1W2
75ML

Sasia

Apliko

Gucci Guilty Eau de Toilette for Her karakterizohet nga një shenjë e akordimit Fougère të barbarozës, e përdorur zakonisht në aromat e burrave. Lulja intime dhe magjike jargavan e veshur me Amber rrezaton ngrohtësi dhe elegancë me një përshtypje të qëndrueshme.

Brand GUCCI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum