Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
63.40 €

Madhësia

100ML
50ML

Sasia

Apliko

Man by Jimmy Choo është një aromë drusore për burra,me shënime livandoje, pjepër me mjaltë dhe piper rozë .

Brand JIMMY CHOO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-001027
Forum