Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
115.00 €

Madhësia

100ML
50ML

Sasia

Apliko

Black Aoud është një aromë dramatike - por mos e ngatërroni atë me tepër të fortë. Një ilaç flluskues i trëndafilit prej kadifeje dhe ndjesisë së lëkurës së vjetër të labdanumit, i përzier me vajra mistikë të pemës oud. Një udhëtim i rrallë diku ku ndoshta nuk keni qenë kurrë dhe do të luteni të ktheheni, gjithçka që duhet është pak nuhatje e këtij eliksiri mahnitës, të rrallë. Nëse kërkoni një aromë trëndafili dhe druri sandale të ndezur thellë, një aromë që do të aromatizonte jastëkët e lyer me shkëlqim të një haremi, nuk duhet të kërkoni më tej.

Brand MONTALE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum