Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
185.00 €

Madhësia

100ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Forca e butë e buzëve që prekin në tingullin e bubullimave të një tronditje që ngroh zemrën. Një aromë me një karakter aromatik dhe intrigues që mund të mahnisë dhe befasojë me kompleksitetin e molekulave të tij të vlefshme.

Brand CANTO
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-010511
Forum